Jednoduchost --- Účelnost --- Design --- Flexibilita --- Cena --- Radost
"Můžete bydlet ve vlastním již od 16.200/m<sup>2</sup>."
"Dřevěné stavby za bezkonkurenční cenu."
"Flexibilita modulárního systému výstavby."
"Jedinečný design a ekologie staveb."
"Můžete bydlet ve vlastním již od 16.200/m2."

HLC RD3 RODINNÝ DŮM o rozměru 3,5x9m + 3,5x9m

Čtyřmodulová patrová dřevostavba  o celkové výměře 126,00 m2. V uspořádní 5+kk.

Architektonické řešení

Prezentovaný dvoupodlažní, nepodsklepený rodinný dům je charakteristický kompaktní kubickou hmotou, která je dána sestavením čtyř zvětšených  buněk o rozměru 3,50x9,00 m. Veškeré fasády rodinného domu jsou navrženy v celoplošném dřevěném lamelovém obkladu s kombinací s probarvenou omítkou. Jižní fasáda domu je typicky s prosklenými plochami, které  propojují místnosti s přilehlou venkovní dřevěnou terasou, jak v přízemí tak patře. Hlavní přístup a příjezd je navržen z uličního prostoru.

Dispoziční řešení

Dům je vertikálně tvořen dvěma obytnými  podlažími. Dispoziční řešení  je minimalistické, avšak plnohodnotné pro čtyřčlennou rodinu.  V přízemí domu se nachází vstupní část, sociální zázemí, obývací prostor s kuchyňským koutem  a ložnice. V patře jsou navrženy dva dětské pokoje, kde je přístup na venkovní dřevěnou terasu, která je součástí ozeleněné střechy. Kubická hmota druhého patra, která půdorysně vybíhá od přízemí, tvoří kryté venkovní parkovací stání a také zastřešení vstupu do objektu.

Energetická koncepce

V duchu  environmentálních cílů je navržena ozeleněná střecha nad přízemní  i patrovou částí domu.Ta může být doplněna osazením fotovoltaických panelů a solárních kolektorů pro předehřev vody. Díky propojení se stávajícími technologiemi čistíren odpadních vod tak může vzniknout prakticky energeticky nezávislý objekt. Vytápění domu je řešeno pomocí elektrických přímotopů.

 

Cena na klíč 1 588 410,-Kč + DPH

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

ROZMĚRY PLATÍ PRO STAVBU V ENERGETICKÉ TŘÍDĚ ÚSPORNÝ. V PŘÍPADĚ STAVBY V ENERGETICKÉ TŘÍDĚ NÍZKOENERGETICKÝ NEBO PASIVNÍ SE ROZMĚRY MĚNÍ.

STAVBU LZE REALIZOVAT TAKÉ  Z  JINÝCH TYPOVÝCH MODULŮ. FLEXIBILITA JE NEKONEČNÁ A CENA JE  ROVNA PŘEPOČTU M2.

 

 

                     
                                                          
                   
                              

pidiDOMY.cz, tel.: Ing. Jan Hanzl +420 723 095 704, Tomáš Kulíšek +420 603 894 240, e-mail: info@pididomy.cz