Jednoduchost --- Účelnost --- Design --- Flexibilita --- Cena --- Radost
"Můžete bydlet ve vlastním již od 16.200/m<sup>2</sup>."
"Dřevěné stavby za bezkonkurenční cenu."
"Flexibilita modulárního systému výstavby."
"Jedinečný design a ekologie staveb."
"Můžete bydlet ve vlastním již od 16.200/m2."

HLC RD4 - RODINNÝ DŮM o rozměrech XY

Pětimodulová modifikovaná patrová stavba s rozlehlou terasou v 2NP v a  zastřešeným hlavním vstupem o celkové výměře 159,00 m2. V uspořádní 5+kk.

Architektonické řešení

Konečný objem stavby je výsledkem propojení požadovaného množství  modifikovaných modulů dle požadavku  investora. Vzhledem k funkcionalistickému pojetí modulárních staveb je navrženo zastřešení plochou střechou. Prezentovaný dvoupodlažní, nepodsklepený rodinný dům je charakteristický kompaktní kubickou hmotou, která je dána sestavením  pěti modifikovaných buněk o rozměrech 6,60x4,00m a 6,60x2,80m resp. 3,70x10,60m a 8,60x3,50m. Veškeré fasády rodinného domu jsou navrženy  s probarvenou omítkou šedého a žlutého odstínu. Hlavní přístup a příjezd je navržen z uličního prostoru, kam také směřuje rozlehlá terasa v 2NP.

Dispoziční řešení

Dům je vertikálně tvořen dvěma obytnými  podlažími. Dispoziční řešení  je plnohodnotné pro čtyřčlennou rodinu.  V přízemí domu se nachází vstupní část, šatna,sociální zázemí, obývací prostor s kuchyňským koutem a pracovna. V patře jsou navrženy dva dětské pokoje a rozlehlá ložnice rodičů,kde je přístup na venkovní dřevěnou terasu, která je součástí ozeleněné střechy. Kubická hmota druhého patra tvoří kryté venkovní parkovací stání a také zastřešení vstupu do objektu.

Energetická koncepce

V duchu  environmentálních cílů je navržena ozeleněná střecha nad 2NP domu.Ta může být doplněna osazením fotovoltaických panelů a solárních kolektorů pro předehřev vody.  Vytápění domu je řešeno pomocí elektrických přímotopů.Ale lépe by bylo uvažovat o centrálním vyptápění například tepelným čerpadlem.

Cena na klíč od 2 431 110,-Kč + DPH

 

   
   
   
   
   
   
   
   

 

ROZMĚRY PLATÍ PRO STAVBU V ENERGETICKÉ TŘÍDĚ ÚSPORNÝ. V PŘÍPADĚ STAVBY V ENERGETICKÉ TŘÍDĚ NÍZKOENERGETICKÝ NEBO PASIVNÍ SE ROZMĚRY MĚNÍ.

STAVBU LZE REALIZOVAT TAKÉ  Z  JINÝCH TYPOVÝCH MODULŮ. FLEXIBILITA JE NEKONEČNÁ A CENA JE  ROVNA PŘEPOČTU M2.

 

pidiDOMY.cz, tel.: Ing. Jan Hanzl +420 723 095 704, Tomáš Kulíšek +420 603 894 240, e-mail: info@pididomy.cz