Jednoduchost --- Účelnost --- Design --- Flexibilita --- Cena --- Radost
"Můžete bydlet ve vlastním již od 16.200/m<sup>2</sup>."
"Dřevěné stavby za bezkonkurenční cenu."
"Flexibilita modulárního systému výstavby."
"Jedinečný design a ekologie staveb."
"Můžete bydlet ve vlastním již od 16.200/m2."

Naše filozofie - levné řešení vašeho bydlení

 

Dobrý den všem, kteří o nás chcete vědět víc ! *                                                 

 

Jsme mladá a rychle se rozvíjející firma, která podniká v oboru výroba a realizave modulových dřevostaveb. Snažím se propagovat stavební činnost, která je šetrná k životnímu prostředí je rychlá, snadno přemístitelná a hlavně je realizována  z velké části komponentů, které se vyrabí v České republice.

 

Naší nabídkou se snažíme překlenout mezeru na trhu s levným, ale kvalitním bydlení pro mladé lidi a třeba i začínající rodiny, kteří přijmou náš pohled na výstavbu modulového bydlení, kdy "MŮJ DŮM" nemusí být dokončen  "HNED A TEĎ“, ale kde "MŮJ DŮM ROSTE SE MNOU A S MOJÍ RODINOU". To dle mých potřeb, finančních podmínek a dle mého potěšení.

 

Vedle občanské výstavby realizujeme pomocí modulového systému výstavbu pro veřejnou sféru, obchod a služby. Tyto stavby se ideálně hodí  například pro výstavbu moderních zahradních restaurací se zajimavým designem (Žluté lázně Praha), zajímavých sídel firem, realizovaných na zelené louce, vybavaní golfových hříšť a nebo výstavby dětských areálů, školek a nebo domovů pro seniory.

 

Netajíme se ani tím, že chceme naší nabídkou v oblasti  malých staveb (HLC modulů BASIC konkurovat bydlení v dovážených "mobileheimech" z druhé ruky, kde postupným předěláváním se nakonec vlastník dostane na cenu naší nové, příjemné a ekologické stavby.

 

Přejeme úspěšný den !

 

Tomáš Kulíšek

 

* Pokud se zda o nás nedozvíte co jste potřebovali, prosím volete na naše telefonní čísla a nebo pište, bude naším potěšením Vám odpovědět.

pidiDOMY.cz, tel.: Ing. Jan Hanzl +420 723 095 704, Tomáš Kulíšek +420 603 894 240, e-mail: info@pididomy.cz